Slušivé zimní čepice

Vždycky jsem měla problém s tím – co nosit na hlavě v zimě? V každé čepici jsem se cítila velmi podivně. Většinou jsem si připadala jako mimino, ovšem bez té jeho roztomilosti. Zimní čepice zkrátka „utlačila můj vzhled trochu dolů a do šířky“.
Nevypadala jsem ani romanticky, ani noblesně, ani sportovně. Takže jsem nošení čepic omezila jen na dny vůbec nejnutnější. Buď na hory a nebo na období mrazů, kdy se lámaly historické rekordy.
To se ale změnilo, když se mi dostala do rukou jednoduchá, kožešinová čepice. Byla jsem překvapena, že nic z toho, co jsem dosud v čepicích potupně prožívala, se nekonalo. Vypadala jsem vlastně docela dobře! Čím to bylo? Určitý podíl na tom měl materiál – imitace kožešiny, ale ne mohutné, jež může dělat z žen upjaté matrony, ale jemné, hladké, odlehčené. A druhou předností je jejich výška – každé povytáhnutí hlavy a tím i těla, nás opticky povýší a vylepší.
A protože vím, že tento můj problém bývá často problémem i dalších žen, rozhodla jsem se vám tyto modely nabídnout. Více na mém e-shopu.

<span>%d</span> blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star