Síťované ponožky

Koupila jsem si je omylem. Chtěla jsem punčochy. Měla jsem málo času a z nepozornosti jsem sáhla vedle. U pokladny se mi zdálo, že jsou levnější než obvykle, áále co – třeba je mají ve slevě. Doma jsem je rozbalila a divila jsem se, co jsem si to přinesla. První, co mě napadlo, že je půjdu vrátit, ale pak jsem zaváhala … Uložila jsem je tedy do šuplíku k ostatním ponožkám a nechala je odpočívat v pokoji.

Za čas jsem se někam chystala. Vzala jsem si na sebe tříčtvrteční, úzké kalhoty a lakované polobotky na vyšším podpatku. A k nim nejprve tělové ponožky, pak černé, ale ani jedny nebyly ideální. S tělovými byl celkový dojem takový obyčejný a v černých jsem si připadala příliš „vychrtle a vdovsky“. A vtom jsem si vzpomněla na dosud netknuté síťované. Vyzkoušela jsem je … a výsledek byl nečekaně zajímavý! Ani nudné, ani obyčejné, ani temné, ale přesně akorát! Nad očekávání! Síť je prostě skvělá! A ve variantě ponožek a obnažených kotníků je to přesně a právě ta dostatečná míra mezi „normálností“ a „sexy efektem“.

A od té doby na ně nedám dopustit! A když by náhodou byla venku velká zima, tak si pod ně jednoduše vezmu ještě druhé, tělové.
Péés: Přestože to neodpovídá fyzikálním zákonům, tak mi v nich zima vůbec není. Nevím, čím to může být – že neprofouknou, i když jsou díraté, ale je to tak. Příroda je zřejmě zajímavým kouskům příznivě nakloněna!

%d blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star