Zase tu jsou … dny Marianne!

Nevěděla jsem o nich, ale už když jsem do obchodního centra přijížděla, tak mě zarazilo zaplněné parkoviště. A pak jsem uviděla tento výjev před obchodem Pandora a byla jsem doma. Jsou dny Marianne!

„Nikdy bych si nestoupla do fronty před obchod s předraženými šperky a navíc s velmi manipulativním způsobem marketingu, a trpělivě čekala, až mě ochranka vpustí jednotlivě dovnitř. Já vím, že se nemá říkat nikdy, ale v tomto případě opravdu říkám: NIKDY! Připomíná mi to dobu, kdy jsem ve čtrnácti letech stála frontu na džíny před Tuzexem. A už tehdy to bylo pro mě velmi potupné!“

Milé ženy, přítelkyně, čtenářky … chystáte-li se s kuponem Marianne jít nakupovat, tak buďte velmi obezřetné a uvážlivé. Jděte jen do toho, pro co jste si opravdu přišla a to ještě ne za každou cenu! Nekupujte žádné věci, které ve skutečnosti nepotřebujete. A i u těch co potřebujete, nedělejte kompromisy jenom proto, že máte v kapse kupon. I sebevětší sleva na věc, která mi jen bude zabírat místo v šatníku, je k ničemu. To je lepší neutratit nic.
Realita je totiž taková, že nejvíce zbytečností a nenošených věcí si domů nataháme ze slev!!! (Obvykle nepoužívám takové výrazy jako „nataháme“, ale v tomto případě cítím, že to musí být sloveso silné a varovné.)

Děkuji za pozornost a přeji krásné mariánské dny.

 

%d blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star