Stopadesát odstínů černých bot

Chcete černé, černější nebo nejčernější? Chcete černé s podpatkem 2 cm, černé s podpatkem 2,1 cm, nebo snad černé s podpatkem 2,2 cm? Chcete černé se zipem, bez zipu, s přeskou, s gumou, kožené nebo koženkové? Drobné, až nepatrné odlišnosti a plný krám černých bot, lišících se v tak nevýznamných odstínech a detailech. Ne padesát odstínů šedi, ale stopadesát odstínů černi. Proboha, proč?

Je to začarovaný kruh. Obchodníci a nákupčí nás podceňují. Již dopředu nás šmahem odsoudí, že nejsme dostatečně odvážní, abychom nosili jiné barvy. A výsledkem jsou obchody narvané samými černými botami. A když není nic jiného v nabídce, tak samozřejmě kupujeme, to co je v regálech. Černé boty! Ten, kdo nám je vybral je spokojen, jak dobře se strefil, ale skutečný a reálný výsledek je ten, že my jsme celí černí a až k uzoufání nudní a všichni stejní!

A přitom …!!!

Právě barevné boty jsou nejjednodušší, nejkreativnější a nejbezpečnější způsob jak vnést do outfitu barvu. Na červenou, oranžovou nebo růžovou bundu si málokdo troufne. Ale boty – proč ne? A už mohl být skvělý outfit na světě! Škoda ….

<span>%d</span> blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star