Nenechávejte svou kabelku bez dozoru!

Sedím ve svém oblíbeném podniku Grand Café Orient a před sebou vidím tuhle scénu. Muž a žena v emotivním rozhovoru a …. a osamocená kabelka přes opěradle židle! Tak jsem to vyfotila.
Už jsem tomuto tématu před časem věnovala celý článek zde, ale ráda to ještě jednou znovu připomenu: „Milé dámy, nenechávejte svou kabelku bez dozoru!“ Lépe řečeno – bez svého dozoru! Mějte ji vždy tak, abyste na ni sama – opakuji a zdůrazňuji SAMA – viděla. Nespoléhejte na to, že ji má ve svém zorném úhlu váš společník. A čím víc lidí u stolu, tím hůře.

Jak tam tak sedím, provokuje mě myšlenka – zkusit si, jak je to snadné – kabelku ukrást. Myslím si, že by k tomu nebyl potřeba bůhvíjaký chmatácký um. Jsem si naprosto jistá, že by si toho ani jeden z těch dvou nevšiml. Žena nemá šanci, když sedí zády, daleko odtažená od opěradla. A její partner? Nevěřím, že by jakýkoliv muž věnoval pozornost kabelce své partnerky. Muži se totiž, jak je dobře známo, věnují jen jedné činnosti. Na rozdíl od žen, které stíhají deset věcí najednou (čímž vůbec nechci říct, že je to dobře) – obědvají, vyprávějí a ještě registrují vztahy lidí u vedlejších stolů. Ale o tom třeba někdy příště :-)
Nyní chci říct – nepřitahujte si problémy svou lehkovážností.

%d blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star