Kontroverzní ponožky? Jak u koho!

Mám ráda knihu „Šik jako Francouzka“ aneb jak získat nadčasový styl po francouzsku. A z velkého množství různých zajímavých a inspirativních outfitů se mi velmi líbí tento. Kombinace zvířecího vzoru a krajky podtržená drobnou výstředností – krátkými ponožkami do střevíců.


A všechno, co by k tomuto modelu bylo potřeba, tak vlastním. Mám černé lakované lodičky, mám černou krajkovou sukni, mám černou nadčasovou kabelku a mám dokonce i leopardí „baloňák“.


Jediné, co mi zatím chybí, je dostatečná odvaha v tom vyjít do ulic. V tom … myslím především v ponožkách. Už několikrát jsem byla nachystaná a připravená vyrazit, ale na poslední chvíli mě odvaha zradila a ponožky jsem sundala. Jenže když se pak (rozuměj bez ponožek) dívám kolem sebe, tak si říkám: „Stylová odlišnost je u nás v Čechách podezřelá a příliš se neodpouští, kdežto buranství a nevkus je naprosto normální. Ten nikoho nepřekvapí. Nad ním se nikdo nepozastaví. Ponožky v lodičkách jsou výstřední, ponožky v sandálech jsou úplně normální.“

<span>%d</span> blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star