Nápadné, barevné boty jsou nejjednodušší způsob, jak …

Málokdy se mi stane, že prošvihnu nákup zajímavého kousku. Znám spíše opačné případy – že koupím něco navíc. Něco zbytečného. (A pak to prodávám – třeba zde.)

Na začátku léta jsem obdivovala v H&M právě tyhle pantofle. Prohlížela si je ze všech stran, zkoušela si je, fotila … až jsem nakonec usoudila, že mám letních bot až až, a nekoupila je. Jenže za týden, za dva, za tři …, jsem si na ně vzpomněla a uvědomila si, že je vlastně chci! Že je hodně chci!

Neměli je. Nikde. Oběhla jsem hned několik prodejen a po těhle žlutých, saténových pantoflích jako kdyby se slehla zem. Kdybych je neměla vyfocené, tak bych si myslela, že možná blouzním a že se mi o nich jen zdálo.

Nemám je. A je mi to líto. A dokonce jsem nesehnala ani žádné podobné. Takové boty prostě v obchodech nejsou.
A tak dávám k dobru svoji radu – až něco zajímavého, barevného a netypického uvidíte, tak příliš neváhejte … Nápadné, barevné boty jsou totiž nejjednodušší způsob, jak do svého vzhledu dostat šmrnc, barvu a originalitu. Takové boty vás vždycky vytáhnou z průměru, z davu. A jak se dříve říkávalo, k takovým botám už si klidně můžete na sebe vzít pytel …

<span>%d</span> blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star