Koloběh bot

Toto je fotka ze second handu neboli z posledního článku koloběhu. Second handy jsou totiž plné těchto bot. Bot na vysokém podpatku, bot sexy, bot za levnou cenu, bot jako nových, bot, které nikdy nikdo nenosil.
Jejich koloběh ale začíná v normálních obchodech, které jsou jich také plné, ale na rozdíl od sekáčů, nestojí tam stovku. A žena, jakožto bytost emotivní, podlehne jejich mámení, už jasně vidí svůdnou linii svých lýtek, už doslova cítí vášnivou atmosféru, kterou tyto boty přinesou. Je to všechno krásně se rýsující scénář končící nákupem, ovšem s jednou zásadní chybou v programu. Tou, že se tyhle boty ale vůbec nedají nosit. Což ženy samozřejmě záhy zjistí – a pak je – jako smutné suvenýry z neuskutečněných dovolených – zavřou doma do krabice a uloží hodně hluboko do propadliště svých šaten – a nebo je, v lepším případě, pošlou dál do oběhu. A ty pak končí po bazarech a v second handech, kde čekají na další novou, naivní nositelku.
A mně je těchto bot líto! Kromě pár kroků doma po koberci si vlastně nic neužily. Jsou to jen takové mrtvé duše ekonomického koloběhu!

%d blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star