„Víte, co na sebe?“

Rady by měly být cennější než-li věci. Věci zůstanou věcmi navždy, ovšem rady nám mohou změnit život.
Díky radám nebudeme zbytečné věci kupovat. Díky radám ušetříme spoustu peněz. Díky radám se můžeme stát lepšími …. a nebo lépe oblečenými.
A když se nám nabízejí dobré rady za 49,- korun, tak není nad čím váhat.

Knihu „Víte, co na sebe?“ jsem objevila nedávno (opět) v Levných knihách. Zběžně jsem v ní zalistovala a řekla si, že za 49,- korun se vyplatí, i kdybych se z ní měla dozvědět jednu jedinou věc, kterou jsem dosud nevěděla. Knihu jsem si koupila a musím říct, že je velmi užitečná, a proto vám ji také doporučuji.

Ale abych řekla úplně všechno: velmi nápadně v ní poznávám jinou knihu. Knihu „Tohle nenos“. Obě knihy mají totiž úplně stejnou ideu – porovnávat dvě ženy s odlišnými postavami. Zaměřují se na totožné tělesné partie a mají i obdobně inscenované fotografie. Třeba, že jedna druhou kriticky pozoruje, nebo že v oblečení, které nesluší, dělají nelibé výrazy, tváří se nespokojeně, kriticky, naštvaně, zoufale …

Bohužel, ale původní knihu „Tohle nenos“ seženete už jen v knihovně či v antikvariátu, a tak aspoň doporučuji tuhle její „českou sestřičku“.
Myslím si totiž, že situace ohledně stylu současných žen v kombinaci s nadbytkem nekvalitního a neslušivého zboží, je tak zoufalá, že každá kniha, která styl vylepší, rozhodně stojí za to!

 

 

%d blogerům se to líbí:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star